2020: Samen sterk voor de Zorg (€ 23.500,-)
Diergaarde Blijdorp was in 2020 tijdelijk gesloten in verband met de coronasituatie, maar de dagelijkse werkzaamheden gingen uiteraard gewoon door: het verzorgen van de planten en dieren en natuurbehoud. Uiteraard miste de Diergaarde haar bezoekers. Tegelijkertijd werd er bij zorginstellingen en goede doelen alles aan gedaan om die onzekere tijd zo goed mogelijk door te komen. De Diergaarde en een aantal zorginstellingen en goede doelen sloegen de handen ineen om zorgverleners en kwetsbare kinderen een hart onder de riem te steken en iets leuks in het vooruitzicht te stellen.
Als vereniging steunden wij de actie van de Diergaarde. Wij kochten 1.000 entreebewijzen! Doordat Blijdorp elk gekocht entreebewijs verdubbelde, gingen er op die manier 2.000 kaartjes naar de zorg. Zo konden wij de Diergaarde extra steunen in een moeilijke tijd en zorgden we voor entreekaartjes voor de zorgverleners en kwetsbare kinderen. Samen staan we sterk, en Vrienden maken het verschil!
Bij deze actie schonken wij via Blijdorp entreebewijzen aan: Erasmus MC, Maasstad Ziekenhuis, Ikazia Ziekenhuis, Franciscus Gasthuis & Vlietland, Stichting Het Vergeten Kind, Giovanni van Bronckhorst Foundation, Stichting Humanitas, Laurens en Aafje.